Menü
Sepet
1000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SERTİFİKALI ÜRÜNLER

Soğuk Sıkım Avokado Yağı 20 mL

Soğuk Sıkım Avokado Yağı 20 mL
Soğuk Sıkım Avokado Yağı 20 mL
69,00₺
Vergiler Hariç: 62,73₺

AVOKADO YAĞI (20 ML)

Ambalaj: Cam şişe 


 • İçindekiler: %100 Avokado Yağı
 • Soğuk sıkım avokado yağımız 0 derecede kavrulmamış avokado çekirdeğinden elde edilmektedir. Ortam sıcaklığı max 20 derece olması gerekmektedir. 

 • Gramaj ve Muhafaza Şekli;
 • 20 ml. damlalıklı cam şişededir. Her kullanımda kapağını sıkıca kapatınız. Serin ve kuru bir yerde, ağzı kapalı olarak, doğrudan ısı ve ışığa maruz bırakmadan, 2 yıl muhafaza edilir.

 • Dahili ve harici kullanıma uygundur.

  Dahili Kullanım Alanları;
  Yemekler. Salata soslarını hazırlarken oldukça lezzet veren bir yağ olması sebebiyle kullanılır. Tıpkı zeytinyağı gibi yemeklere ve salatalara katmak için de kullanılıyor.

  Harici Kullanım Alanları;
  Avokado yağının en yaygın kullanımı saç ve cilde uygulamaktır. Başka yağlarla karıştırılarak veya pamuk yardımıyla cilde uygulanabilir. Avokado yağı göz çevresi kırışıklıkları için kullanılacağı zaman doğrudan cilde sürülebilir. Cilt tarafından emilimi oldukça kolay olduğu için göz çevresindeki kırışıklıklar üzerine parmak uçları ile hafifçe masaj yapılarak cilde yedirilir. Göz altı morlukları için ise göz altı kremi gibi sürülmesi yeterli olur. Cilt bakımında yüz bölgesine 3-4 damla, vücut masaj yağı olarak haricen kullanım için; uygulanacak bölgeye 10-20 damla damlatılarak masaj yapılarak uygulanır. Saç bakımı; şampuan ve saç kremi içerisine her 100 ml 10-20 damla eklenerek kullanılır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

EN ÇOK SATANLAR

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ