Menü
Sepet
1000 TL VE ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
SERTİFİKALI ÜRÜNLER

Soğuk Sıkım Aspir Yağı 250 mL

Soğuk Sıkım Aspir Yağı 250 mL
Soğuk Sıkım Aspir Yağı 250 mL
Soğuk Sıkım Aspir Yağı 250 mL
Soğuk Sıkım Aspir Yağı 250 mL
Soğuk Sıkım Aspir Yağı 250 mL
105,00₺
Vergiler Hariç: 103,96₺

Ağırlık : 250 ml

Ambalaj : Koyu Cam Şişe 

 

İçindekiler : Aspir Yağı 
Ingredients:Safflower Oil 

Saklama Koşulları: Serin,gün ışığı almayan yerde kapağı kapalı olarak muhafaza ediniz.


Soğuk sıkım aspir yağımız 0 derecede kavrulmamış aspir tohumundan elde edilmektedir. Ortam sıcaklığı max 20 derece olması gerekmektedir. Hijyen koşullarına uygun olarak elde edilen yağımız dahili ve harici kullanıma uygundur. Ağzı kapalı olarak direkt ısı ve ışığa maruz kalmadan,  1 yıl boyunca muhafaza edilir.

Dahili Kullanım İçin;

Aspir Yağı özellikle soğuk yemekler ve kızartmalarda sizlere enfes tatlar sunacaktır. Özellikle pirinç ile yapılan yemeklerin içerisine eklenerek, pirinci renklendirmek ve lezzet katmak için bir yemek kaşığı kadar içerisine eklenir.

Harici Kullanım İçin;

Saçların daha canla ve parlak görünmesini sağlamak amacıyla birkaç damla aspir yağı avuç içine dökülerek saçlar yıkandıktan sonra saç diplerine masaj yaparak kullanılır. Düzenli olarak saç diplerine uygulanan aspir yağı saçların sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Aspir yağı doğrudan temiz cilde uygulanır. Yatmadan önce temiz bir cilde birkaç damla aspir yağı ile masaj yapılır. Antioksidan bileşenler cilt altındaki dokulara ulaşarak beslenmesini ve daha fazla oksijen almasını sağlayarak daha canlı ve pürüzsüz bir cilt oluşumuna yardımcı olur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

EN ÇOK SATANLAR

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ