Menu
Your Cart

Yöreden Mutfağa RSS Feed

05 Oca Sirke, Sirkenin Faydaları, Sirkeli Tarifler ve Yapılışları
yoredenmutfaga 0 783
Sirke, Sirkenin Faydaları, Sirkeli Tarifler ve Yapılışları    Milattan önce 10.000’li yıllara dayanan sirke geçmişten günümüze bir çok alanlarda kullanılarak dünyanın en gözde ürünü olmuştur. Bilinen ..
06 Şub Hindistan Cevizi Yağının Faydaları, Kullanım Alanları ve Hindistan Cevizi Yağı ile Hazırlanabilecek Tarifler
yoredenmutfaga 0 401
Hindistan Cevizi Yağının Faydaları, Kullanım Alanları ve Hindistan Cevizi Yağı ile Hazırlanabilecek Tarifler    Hindistan cevizi yağı, özellikle son beş yılda popülerliğinde büyük bir artış görülen ür..
07 Şub Dört Hırsız Sirkesi Kurulumu ve Hikayesi
yoredenmutfaga 0 385
Dört hırsız sirkesi hikayesi;    Rivayete göre 17. yy. da Marsilya’da meydana gelen bir veba olayında bütün Avrupa ülkelerinde 25.000’e yakın insan vebadan vefat ediyor. Ve bu olay ardından dört tane ..
10 Şub Turşu Kurmanın Püf Noktaları ve Turşu Tarifleri
yoredenmutfaga 0 198
Turşu Kurmanın Püf Noktaları ve Turşu Tarifleri     Turşu kurma; çeşitli sebze ve meyvelerin salamura adı verilen tuzlu, asitli çözeltide bir süre bekletilerek uzun süre saklanabilecek hale getirilmes..
10 Şub Mandalina Sirkesi Tarifi
0 203
Mandalina Sirkesi Tarifi;Malzemeler;5 litrelik cam kavanoz,Mandalina,Nohut,Tarçın veDoğal elma suyu veya klorsuz içme suyu Yapılışı;Cam kavanozumuzda 4 parmak boşluk kalana kadar mandalinalarımızı eze..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)